Bırakmam Seni

Türkiye’nin ilk spor kulübü Beşiktaşımız, öz değerlerine dönmek ve ekonomik bağımsızlığını kazanmak için dev bir bağış kampanyası başlattı.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, sloganı ‘Bırakmam Seni’ olan kampanyayı, Vodafone Park’ta düzenlediği basın toplantısı ile kamuoyuna duyurdu.

‘Bırakmam Seni’ kampanyasının ilk bağışçısı, ‘bırakmam’ yazıp 1903’e mesaj gönderen Başkanımız Ahmet Nur Çebi oldu.

Şimdi bütün Beşiktaşlıları, bırakmamseni.org sayfasından seçeceğiniz ödeme yöntemiyle kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz.

Beşiktaş’a gönül veren herkesin kulübüne sahip çıkması hem hakkı hem de sorumluluğudur. Gün, hakkımızı kullanma, sorumluluğumuzu yerine getirme günüdür. Çünkü Beşiktaş hepimizin…

Bırakmam Seni kampanyasına;

Kredi kartınızla web sayfamızdan direkt ödeme yöntemi ile,
Banka hesap numaralarımıza EFT ve Havale göndererek,
Tüm operatörlerden 1903’e ‘bırakmam’ yazıp mesaj atarak,

bağışta bulunabilirsiniz.

Ayrıca, tüm Türkiye’deki PTT şubelerinden posta çeki hesabımıza dilediğiniz kadar bağış yapabilirsiniz.

Yurt dışından kampanyaya katılmak isteyen taraftarlarımız, web sayfamızdan kredi kartı ile ya da EFT/Havale yolu ile bağışlarını gönderebilirler.

Tarihi kampanyaya tarihi tanıtım filmi

Beşiktaşımıza gönül veren ajansların desteği ile hazırlanan ‘Bırakmam Seni’ kampanyasının iletişim faaliyetleri kapsamında çekilen kampanya çıkış filmi, Beşiktaşımızın ilk futbol takımından 8 sporcumuzun Çanakkale Harbi’nde şehit olmasını konu ediyor.

Şehit olan futbolcularımızdan futbola ve edebiyata düşkün olan Kaptan Şair Kazım’ın cebinden çıkan bir kağıtta maaşını Beşiktaşımıza bağışladığına ilişkin bir not bulunur. Spor yapmadığı zamanlarda şiir yazdığı için, şair lakabıyla anılan Kaptan Kazım’ın, ‘Biz Onbir Arkadaşız, Lakin Arkamız Var’ mısrası zamanla ‘Beşiktaş Marşı’ olarak yıllarca taraftarlarımıızın statlarda haykırdığı bir slogan oldu.

#BırakmamSeni

Yorum Yapın
Mesajlar
Radyonu Mobilden Takip Et

© Copyright 2019 Hayatta Beşiktaş Radyo